fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Суспільство
У Львові жінка на очах у матері викинулася з вікна лікарні

У ніч на 19 травня у Львові з вікна третього поверху лікарні викинулася 28-річна жінка. Від отриманих травм вона загинула на місці події.

“Пацієнтка перебувала в палаті з матір’ю, оскільки потребувала сторонньої допомоги”, – повідомляє прес-служба ЛМР, посилаючись на слова головного лікаря 8-ої міської клінічної лікарні Василя Обаранця.

Жінка з 15 травня перебувала на лікуванні з неврологічною патологією. Ніяких психічних розладів під час обстежень у неї не виявили.

Як виявилося, в минулу ніч пацієнтка о 03.30 ранку відкрила вікно і вистрибнула вниз. На місце події викликали поліцію. Ведуться слідчі дії.

Читайте також: ЩО «СВІТИТЬ» УКРАЇНЦЯМ ЗА ЗАТРИМКУ В ЄС ПОНАД 90 ДНІВ

Джерело.

Related Post