fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Події
У московському фургоні знайшли труп українця

Труп 34-літного українця виявлений в припаркованому фургоні на стоянці фур біля будинку номер 12 біля Новосходненському шосе в Москві.

За попередніми даними, тіло пролежало в автомобілі цілий тиждень. Повідомлення про знахідку надійшло напередодні. Про це повідомляють московські правоохоронні органи.

Поруч з тілом було виявлено використаний шприц. На даний момент і палив перевірка за фактом події. За її підсумками буде прийнято процесуальне рішення.

Спочатку ЗМІ повідомляли, що мова йде про 51-річну мертвої жінки, причому слідів насильницької смерті на її тілі не виявили, а багажник, в якому знаходився труп, вільно відкривався.

Читайте також: Подробиці аварії автобуса з українцями в Польщі

Джерело

Related Post