fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Здоров'я
У МОЗ України оприлюднили тривожну статистику по захворюваності

Український центр з контролю і моніторингу захворювань повідомляє про перевищення торішніх показників на 20%.

Рівень захворюваності в епідсезон 2016-2017 років майже на 20% перевищує минулорічні показники аналогічного періоду. Про це повідомляє Український центр з контролю і моніторингу захворювань Міністерства охорони здоров’я України.

У нинішньому епідсезоні грипу та ГРВІ в Україні вже зареєстровано 472 тис. хворих. За період з 3 по 23 жовтня за оперативними даними територіальних органів охорони здоров’я перехворів 1,1% населення.

“Діти до 17 років становлять 70,1% від загальної кількості захворілих”, – зазначили в МОЗ.

За минулий звітний тиждень темп приросту захворюваності зростає як серед дорослих, так і серед дітей, проте ні в одному з регіонів показники не перевищують епідемічні пороги. Найвищий показник захворюваності на грип та ГРВІ зареєстровано в Київській – 699,5, найменший – у Тернопільській областях – 220,6 на 100 тис. населення.

Всього по Україні з початку епідемічного сезону госпіталізовано з попереднім діагнозом “грип” і “гостра респіраторна вірусна інфекція” 13 873 людини (2,9% від захворілих), з них 80,3% становлять діти у віці до 17 років.

За звітний період в Україні летальних випадків, причиною яких був би грип не зареєстровано. Як повідомили в Міністерстві охорони здоров’я, з початку епідемічного сезону за оперативними даними вакцинація проти грипу не проводилася.

Нагадаємо, Полтавська область знаходиться на порозі епідемії ГРВІ. Згідно з інформацією обласного лабораторного центру, за минулий тиждень на гостру респіраторну інфекцію в області захворіло понад сім тисяч осіб.

Читайте також: ПОРОШЕНКО НАЗВАВ КЛЮЧОВУ ЛЮДИНУ В УКРАЇНІ

Джерело.

Related Post