fbpx
Breaking News
Доньку колишній чоловік не кинув, трудився на двох роботах, щоб поставити її на ноги. З чуток я знала, що у нього часто змінювалися жінки. Звичайно, мене це зачіпало, адже я все ще його любила і звинувачувала себе за те, що втратила. Але так не могло тривати довго. У мене мало бути своє життя
-Я всім заважаю. Ти тільки не віддавай мене в інтернат, не давай, бабусю, миленька, я тебе благаю. Мама не бере, і тато не хоче, а тобі в лікарню треба, я ж чув, ти мамі говорила, питала, куди мене діти? Може мені краще піти на небеса до ангеликів, бабусю? 
Салат, який я готую кожного разу, як тільки до мене їде дочка з зятем. Він дуже цікавий, оригінальний, а головне, не такий як усі. Рецепт, який вартує вашої уваги!
Хочете здивувати своїх рідних чимось смачненьким? Тоді читайте, записуйте та готуйте на здоров’я! З інгредієнтів вам потрібні лише фарш та картопля. Домочадці, від такої смакоти, будуть в захваті!
Я не бачив більше ту жінку, в яку закохався. І я пішов. Сьогодні, рівно рік, як ми розлучилися, я зустрів свою колишню дружину. І не повірив своїм очам! Цього не може бути! Вона була зовсім не схожа на матір трьох дітей (моїх дітей!). І я міцно задумався над тим, що ж насправді сталося
Політика
У МЗС пояснили тонкощі застосування “безвізу” з ЄС

У Департаменті консульської служби Міністерства закордонних справ України запевнили, що угода між Україною і Європейським Союзом про спрощення оформлення віз буде діяти і після введення безвізового режиму.

Про це йдеться на офіційній сторінці Департаменту в Facebook.

“Угода між Україною та ЄС про спрощення оформлення віз буде застосовуватися і після введення безвізового режиму, зокрема, з оформлення віз особам, які будуть користуватися паспортами старого зразка”, – повідомив Департамент консульської служби.

Також в Департаменті пояснили, що прийняття “безвізу” не вплине на угоди про малий прикордонний рух, укладені Україною з Польщею, Угорщиною, Словаччиною та Румунією.

Як відомо, угода між Україною і Європейським Союзом про спрощення оформлення віз діє з 2008 року.

Читайте також: BБИВCТВO 17-РІЧНОЇ ОДЕСЬКОЇ СТУДЕНТКИ ВИКЛИКАЛО СКАНДАЛ У СОЦМЕРЕЖІ

Так, положеннями угоди передбачається, що процедурою спрощеного оформлення віз можуть скористатися:

  • водії, які здійснюють міжнародні вантажні та пасажирські перевезення;
  • журналісти і члени технічного персоналу, що супроводжують їх;
  • учасники офіційних програм обміну, організованих муніципалітетами;
  • близькі родичі, один з подружжя, діти, батьки, дідусі, бабусі, онуки, які відвідують громадян України, які проживають на території держав ЄС, або громадян ЄС;
  • громадяни, що прямують до ЄС з метою лікування;
  • представники громадських організацій з метою освітньої підготовки участі в семінарах, конференціях;
  • учасники міжнародних виставок, конференцій, симпозіумів;
  • представники релігійних громад;
  • учасники офіційних програм ЄС з прикордонного співробітництва.

Крім того, угодою встановлюється можливість термінового оформлення віз  особам, які проживають на значній відстані від місця подання візового клопотання, а також вводиться безвізовий режим поїздок для тих, хто користується біометричними службовими паспортами.

З 11 червня українці, власники біометричних паспортів, зможуть вільно перетинати кордон і відвідувати практично будь-яку країну Європейського союзу, а також Ісландію, Ліхтенштейн, Норвегію та Швейцарію, які не є членами ЄС.

Але підписали Шенгенську угоду. Державна фіскальна служба України (ДФС) нагадала про правила перетину кордону з Шенгенською зоною.

Джерело.

Related Post