fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Світ
У НАТО пояснили, чому не спрогнозували напад РФ на Україну

Альянс бачив тривожні сигнали російської агресії, які вказували на неповагу до суверенітету сусідніх держав.

Захід не міг уявити, що Росія вирішить напасти на сусідню країну, хоча сигнали російської агресії стали виходити з 2008 року. Про це розповів в інтерв’ю DW американський дипломат, заступник генерального секретаря НАТО Олександр Вершбоу.

На його думку, передумови до агресії Росії до своїх сусідів були, проте в НАТО не представляли, що Путін піде на анексію української території.

“Ми бачили тривожні сигнали, але не надали їм достатнього значення. Війна з Грузією в 2008 році, нелегальна присутність російських військ в Молдові, що триває, – все це говорило і говорить про відсутність поваги до суверенітету сусідніх держав. Але нам не вистачило уяви уявити реальну анексію частини території сусідньої держави”, – сказав Вершбоу.

Як заявляла спікер Ради Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації Валентина Матвієнко, Росія анексувала Криму через страх побачити кораблі НАТО в порту Севастополя.

Читайте також: САВЧЕНКО РОЗПОВІЛА, ЯК ПРОЙШОВ ЇЇ ВІЗИТ ДО МОСКВИ

Джерело.

Related Post