fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Економіка
У НБУ розповіли, скільки в Україні по-справжньому захищених банківських карт

Картки з чіпом набагато перевершують аналоги з магнітною смугою, вважають в Нацбанку.

Кількість карт з практично невразливим рівнем захисту досягає в Україні майже 30%. Про це заявив директор Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку Національного банку України (НБУ), Сергій Шацький.

Як зазначив Шацький, чіповані карти все ще залишаються одними з найбезпечніших (лідером в цьому сенсі вважають безконтактні карти), набагато перевершуючи карти з магнітною смугою. По суті, інформацію з магнітної смуги не так складно скопіювати, щоб потім використовувати для підробки інший карти. Правда, без знання інших карткових реквізитів і PIN-коду скористатися картою буде складно.

“Підробити карту з чіпом практично нереально”, – говорить Шацький.

За його словами, в світі не зафіксовано жодного успішного випадку перехоплення і подальшої фальсифікації даних з чіпа. Таким чином, світові центробанки рекомендують переходити на більш безпечні безготівкові розрахунки за допомогою чіпованих карт.

Читайте також: САКВАРЕЛІДЗЕ ПРО ВІЗИ З РФ: РОСІЯНАМ ТРЕБА ДАТИ ПОБАЧИТИ, ЩО “БАНДЕРІВЦІ” НЕ РІЖУТЬ ТУТ ЛЮДЕЙ

Джерело.

Related Post