fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Світ
У Новій Зеландії через землетрус на пляжі виросла кам’яна стіна

Землетрус в Новій Зеландії був настільки потужним, що шматок дна просто вибило на поверхню.

На пляжі в Новій Зеландії після 7,8 бального землетрусу з дна океану вилізла 1,8 метрова стіна. Незважаючи на те, що пейзажі по справжньому чужорідні, причини змін зовнішності пляжу цілком собі земні.

Землетрус в Новій Зеландії був настільки потужним, що шматок дна, представлений на фото, просто вибило на поверхню. Таким же чином зароджувалися всі найвищі гори на нашій планеті, раз по раз при зіткненні плит порода або вибивалася вгору через тісноту, або одна з тектонічних плит заходила на іншу, створюючи піднесення.

76732_dnnmk1bbhuey_w_700

Це не перший раз, коли в Новій Зеландії шматок землі вибивається на поверхню. Через те, що Нова Зеландія знаходиться буквально на стику двох плит, землетруси там явище часте. Так в 1855 році в результаті більш ніж 8-бального землетрусу піднялася ціла дорога, яку раніше часто топило, а після землетрусу вона була завжди сухою.

cxolc8lxcaaif8k

76732_itamfycaqpjv_w_700

Читайте також: НАЦПОЛІЦІЯ ЗНОВУ ЗВЕРНУЛАСЯ ДО ВОДІЇВ

Джерело.

 

Related Post