fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Прогрес
У Новій Зеландії побудували перший у світі приватний космодром

Потужності космодрому розраховані на здійснення запусків кожні 72 години протягом тридцяти років

Відкриття першого на планеті приватного космодрому відбулося в Новій Зеландії, повідомила у вівторок аерокосмічна корпорація Rocket Lab, якій належить проект.

У повідомленні новезеландско-американської корпорації наголошується, що потужності космодрому розраховані на здійснення запусків кожні 72 години протягом тридцяти років.

Будівництво об’єкту почалося в грудні 2015 року і передбачало серед іншого поліпшення дорожньої інфраструктури та інтернету.

Rocket Lab зазначає, що це “перший в світі приватний комплекс для запуску ракет на орбіту”, який стане важливою віхою багатьох нових проектів.

Експерти відзначають, що підстава Rocket Lab індустрії запуску ракет може дати економіці країни протягом наступних 20 років від $600 млн до $1,55 млрд.

Читайте також: Українські інженери показали розробки, якими можна пишатися

Джерело

Related Post