fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Шоу-бізнес
У Олени Шоптенко почалися проблеми зі здоров’ям

Український хореограф Олена Шоптенко, яка в червні нapoдила первістка, зізналася, що після пoлoгiв у неї почалися проблеми зі здоров’ям.

За словами Олени, це сталося через те, що вона занадто швидко приступила до занять спортом. Джерело

“У фізичних навантажень після пoлoгiв, крім швидкого приходу” в форму”, є і зворотна сторона, яка небезпечна не повним сходженням м’язів живота, так званої білої лінії.

Тому якщо занадто швидко починати дружити з фізичними навантаженнями, як, наприклад, це зробила я, можна отримати невелику проблему, що вимагає тривалої реабілітації”, – зізналася Шоптенко.

Читайте також: Ніжна Катерина Кухар похвалилася стрункими ніжками

Знаменитість на сторінці в Instagram виклала фотографію, де постає в спортзалі з палицею в руках.

Олена розповіла, що найближчі кілька місяців їй не можна буде танцювати. А зі спорту Шоптенко можна буде займатися лише пілатесом.

Тепер такі два місяці єдиними моїми партнерами будуть “Кадилак” і “Pеформерах”, а єдиним танцем буде пілатес.

Поспішати потрібно повільно, особливо коли мова йде про вашому тілі і здоров’я. Бережіть себе”, – звернулася до шанувальників хореограф.

Related Post