fbpx
Breaking News
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Цi дами мають осoбливу привaбливiсть: Найзагадковіші жінки наpoджуються лише під цим знаком Зодіаку
Я сaма здивувaлася, кoли в мене на сніданок вийшли ці неймовірно смачні і красиві на вигляд оладки. Тeпер гoтую лише зa цим рeцептом!
15 кращих продуктів проти стресу! Осінь, понеділок, навантаження справ на роботі і вдома, ностальгія за відпусткою – важко перед усім цим вистояти, не потрапивши в лапи стресу. та на допомогу приходить правильна “радісна їжа” – і фігурі не нашкодить, і емоційний перегруз до вас не підпустить!
Світ
У Польщі націоналісти влаштували марш з криками “смeрть українцям”

Коли колона польських радикалів проходила повз Український народний дім в Перемишлі, один з учасників маршу закричав польською мовою: “Смерть українцям”.

У польському Перемишлі 10 грудня учасники “Маршу орлят перемишльських і львівських”, який відбувся під патронатом мера міста, кричали “Смерть українцям”.

Про це повідомляє портал Prostir.pl.

Коли колона проходила повз Український народний дім, один з учасників маршу закричав польською мовою: “Смерть українцям”.

Це можна почути з фрагмента відео, яке було опубліковано в YouTube.

За даними видання, організаторами заходу були праві організації: Усепольська молодь або Національно-радикальний табір, неформальна група “Патріотичний Перемишль”, а також установа культури Підкарпатського воєводства – Культурний центр в Перемишлі.

Відзначається, що патронат над маршем взяв, зокрема, мер Перемишля Роберт Хома.

Крім того, до організаторів цьогорічного заходу приєдналася і польська державна організація – Інститут національної пам’яті з Ряшева.

Перемишльський захід розпочався літургією в головному римсько-католицькому храмі – резиденції митрополита і перемишльського архієпископа Адама Шаля.

Повідомляється, що два роки тому під час подібного заходу учасники маршу, проходячи повз Українського народного дому, скандували “znajdzie się kij na banderowski ryj!” (Переклад з польської: “знайдеться який на бандерівське рило”).

А через півтора року після тодішнього маршу в Перемишлі відбулася фізична атака на українську процесію.

Нагадаємо, в Польщі на марші націоналістів з нагоди 98-ї річниці незалежності країни невідомі спалили український прапор.

Related Post