fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Події
У Полтавській області чоловік майже 10 років ґвалтував жінок і дітей

До суду направлено обвинувальний акт відносно 31-річного чоловіка, який у Полтавській області за кілька років зґвалтував п’ятьох молодих жінок і двох неповнолітніх дівчат.

“З 2008 по 2016 роки зазначена особа на території Семенівського та Глобинського районів зґвалтувала 5-х молодих жінок та 2-х неповнолітніх дівчат.

Крім цього, у 2 постраждалих жінок обвинувачений відібрав ювелірні прикраси та гроші, які вони мали при собі”, – повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

Зараз чоловік перебуває під вартою.

Обвинувальний акт по суті буде розглядати колегія суддів Крюковського районного суду Кременчука.

Читайте також: ШОКУЮЧИЙ ВИПАДОК: РІДНИХ СЕСТЕР ЗҐВАЛТУВАЛИ 5 ХЛОПЦІВ

Джерело.

Related Post