fbpx
Авто
У Раді написали закон про авто на Єврономерах

Южаніна чекає останнього етапу обговорення законопроекту з владою.

Законопроект щодо вирішення проблеми з автомобілями на європейській реєстрації вже розроблений. Про це заявила голова Комітету ВР з питань податкової і митної політики Ніна Южаніна в ефірі «5 каналу».

«Законопроект готовий і готовий саме з тією ідеологією, яку промовляли з активістами і без них. Я думаю, що суспільство також очікує, яке рішення може прийняти владу.

Я намагаюся зараз зібрати керівників виконавчої гілки влади і законодавчої для того, щоб в останній раз проговорити концепцію законопроекту, який ми будемо пропонувати. Вона відрізняється від того, що ми говорили з учасниками акції «, — заявила Южаніна.

Читайте також: ЧОМУ УКРАЇНЦІ СКУПОВУЮТЬ ПРОСТРОЧЕНІ ПРОДУКТИ: ЕКОНОМІЯ АБО РИЗИК ДЛЯ ЗДОРОВ’Я

За її словами, однією з причин небажання розмитнювати автомобілі в Україні є завищена ввізне мито і ПДВ.

«Не в акцизному податку вся причина того, чому не хочуть офіційно розмитнювати ці автомобілі. Ще є сплата ввізного мита — 8,5%, ПДВ — 20% від вартості автомобіля.

Тому ми повинні підійти зважено і на якийсь період часу прийняти таку шкалу акцизного податку, щоб кожен громадянин захотів і зміг привезти старий автомобіль», — розповіла Южаніна.

Як відомо, на початку вересня в ладельци автомобілів на Єврономер провели акції протесту в Києві . Водії блокували центр столиці і вимагали легалізації вже завезених машин і здешевлення розмитнення б/у авто.

Джерело.

Related Post

facebook