fbpx
Політика
У Раді пропонують заборонити назви «ДНР» і «ЛНР»

Назви невизнаних республік визнають пропагандою

Парламент може на законодавчому рівні заборонити використання «ДНР» і «ЛНР», як понять, який несуть пропаганду самопроголошених проросійськими бойовиками республік на території України.

Автор даної ініціативи народний депутат від «Народного фронту» Ігор Лапін зареєстрував у парламенті відповідний законопроект, який передбачає визнати назви «Донецька народна республіка» і «Луганська народна республіка» пропагандою злочинних організацій, що діють в Донецькій і Луганській областях.

«Я хочу, щоб на законодавчому рівні ми заборонили пропаганду «ДНР», «ЛНР» і перестали їх так називати. Виходить, що ми самі називаємо їх Донецькою Народною Республікою і Луганською Народною Республікою. Це маячня. «Я вважаю, що їх потрібно називати незаконними збройними формуваннями або злочинними організаціями Донецької, Луганської областей або РФ – мені все одно… Але заборонити на законодавчому рівні поняття «ЛНР», «ДНР», – сказав Лапін агентству «Інтерфакс-Україна».

Як повідомляється на парламентському порталі, законопроект вже переданий на розгляд керівництву Верховної Ради, профільним комітетом визначено Комітет з питань свободи слова та інформації.

Читайте також: Як у центрі Відня представники ЛНР збирали гроші

Джерело

Related Post

facebook