fbpx
Breaking News
Лідія не хотіла доглядати чоловіка, який потрапив в aварiю. Вона більше не отримувала дорогих подарунків, до яких так звикла, і через деякий час покинула його. І лuше чеpез рік, чоловік дізнaвся, як її пoкарaла дoля
Наші бабусі регулярно використовували для волосся цей природній інгредієнт і мали ох які коси! Звичайно, і екологія, і харчування наше, і вода зараз не ті, тим паче допомога волоссю за бабусиними рецептами точно буде корисною. Отже, беремо в аптеці кору дуба…
Зaвдяки цьoму копiйчаному засoбу мої кімнатні рослини не тiльки зaхищені від хвoроб і шкiдників, а й почали квітнути та мають неймовірний запах. Cпрoбуйте! Ви будeте врaжені рeзультaтом!
Гуляючи в парку з донечкою, ми випадково почули, як одна бабуся розповідала казку своїй внучці. Дослухавши її до кінця, я була шoкoвана, адже такої правдивої історії ми дітям не розповідаємо, а шкода
Японський тортик всього з 3-х інгредієнтів! Спокусливо м’який і ніжний, дуже простий. Я спробувала зробити – родині сподобалося! Тепер він в моїй колекції :)
Політика
У Раді пропонують заборонити назви “ДНР” і “ЛНР”

Назви невизнаних республік визнають пропагандою

Парламент може на законодавчому рівні заборонити використання “ДНР” і “ЛНР”, як понять, який несуть пропаганду самопроголошених проросійськими бойовиками республік на території України.

Автор даної ініціативи народний депутат від “Народного фронту” Ігор Лапін зареєстрував у парламенті відповідний законопроект, який передбачає визнати назви “Донецька народна республіка” і “Луганська народна республіка” пропагандою злочинних організацій, що діють в Донецькій і Луганській областях.

“Я хочу, щоб на законодавчому рівні ми заборонили пропаганду “ДНР”, “ЛНР” і перестали їх так називати. Виходить, що ми самі називаємо їх Донецькою Народною Республікою і Луганською Народною Республікою. Це маячня. “Я вважаю, що їх потрібно називати незаконними збройними формуваннями або злочинними організаціями Донецької, Луганської областей або РФ – мені все одно… Але заборонити на законодавчому рівні поняття “ЛНР”, “ДНР”, – сказав Лапін агентству “Інтерфакс-Україна”.

Як повідомляється на парламентському порталі, законопроект вже переданий на розгляд керівництву Верховної Ради, профільним комітетом визначено Комітет з питань свободи слова та інформації.

Читайте також: Як у центрі Відня представники ЛНР збирали гроші

Джерело

Related Post