fbpx
Breaking News
Що про нас думають в ЄС: найбільш розповсюджені міфи та стереотипи про Україну, які ходять у Євросоюзі, і чому Україна краща за ЄС.
Я зустрічалася з одруженим чоловіком, у якого в шлюбі не було дітей. Він був в повній впевненості, що проблема в ньому. Говорив, як хоче рідних дітей, що пішов би від дружини, якби я ощасливила його. І тут сталося диво! Він пішов, але від мене!
Я пішла всупереч бажанню батьків. У серпні 2007 року ми взяли з будинку малятка Михайлика. Першим здивуванням для мене стала спроба його заколисати. Нічого не вийшло, він заколисував себе сам: схрещував ноги, клав два пальця в рот і гойдався з боку в бік. Я свято вірила, що любов сильніша за генетику. Це була ілюзія
Я була щаслива, вірила, що батьки розділять цю радість зі мною. Однак тато сказав, що не для того він стільки горбатився, щоб віддавати свої статки чужинцю. « Я вас благословлю, але ні копійки грошей ви від нас не отримаєте », – це були його останні слова. Тоді мені здавалося, що з милим рай і в курені. Як же я помилялася!
Якщо у мене в холодильнику залежалась капустина, тоді я одразу ж готую цю неймовірно смачну запіканку. Приготувати її дуже легко, а виходить неймовірно смачно! А ще, я готую її замість голубців, коли геть немає часу – це значно краще і простіше! Спробуйте!

Син легендарного боксера народився у сорочці

На сина Віталія Кличка напав алігатор. Інцидент стався в Національному парку Еверглейдс в США, де 16-річний Єгор-Даніель Кличко допомагав співробітникам по догляду за тваринами в якості волонтера за програмою благодійного Фонду Кличка.

«Правило номер один в якості співробітника по догляду за алігаторами: якщо алігатор Ервін хоче їжі, дайте її. У мене навіть є шви з блакитними нитками», – сказав Егор- Даніель.

Фото руки із накладеними швами молодший Кличко виклав в Інтернеті. Варто відзначити, що в соціальних мережах син Віталія Кличка написав, що все могло закінчитися набагато гірше.

Читайте також:В Ізраїлі від серцевого нападу помер 31-річний український велогонщик

Джерело.

Related Post