fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Світ
У російському дитячому таборі зґвалтували 10-річну дівчинку

У дитячому оздоровчому таборі Красноярського краю 22-річний вожатий напідпитку зґвалтував 10-річну дівчинку.

Про це сказано в повідомленні прес-служби Слідчого комітету РФ у Красноярському краї.

Зазначається, що сексуальний злочин було скоєно 5 серпня 2016 року в дитячому таборі “Сокіл”.

“У таборі святкували закінчення зміни. Троє вожатих, перебуваючи на роботі, вживали алкоголь. Після цього один із них увійшов до спальні двох дівчат 10 і 12 років. Скориставшись безпорадним становищем малолітніх, він намагався зґвалтувати одну з них”, – сказано в повідомленні.

Як уточнили в слідчому комітеті, дівчинка чинила активний опір, вирвалася й утекла.

Після інциденту дитина подзвонила батькам, які вже й передали інформацію про напад директору закладу.

Вожатих, які вживали алкоголь, звільнили.

Читайте також: Найвища у світі водяна гірка вбила дитину

Додамо, чоловіку, який вчинив насильство проти дитини, загрожує 20 років позбавлення волі.

Джерело

Related Post