fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Курйози
У Росії мисливець застрелив напарника замість ведмедя

Чоловік помер на місці події

У Карелії мисливець застрелив свого напарника, який заганяв ведмедя. Регіональний Слідчий комітет порушив кримінальну справу за статтею 109 КК РФ “Заподіяння смерті з необережності”.

Трагедія трапилася в Медвеж’єгорському районі. 59-річний підозрюваний у домовленому місці виглядав дикого звіра, якого заганяв напарник. Не дочекавшись явного появи тварини, чоловік вистрілив з мисливської рушниці. Його колега помер на місці події.

У Слідкомі Карелії повідомили, що покарання за даний злочин передбачає до двох років позбавлення волі.

Читайте також: Жінку заарештували за 77 тисяч дзвінків колишньому

Джерело

Related Post