Україна
У Росії оцінили шкоду від можливого введення Києвом візового режиму

Пушков вважає, що введення Україною візового режиму з РФ зашкодить «мільйонам працюючих в Росії українців»

Екс-глава міжнародного комітету Держдуми, сенатор Олексій Пушков, коментуючи можливе введення Києвом візового режиму з Росією, заявив, що подібна ініціатива лише зашкодить «мільйонам працюючих у нас українців».

«Царство абсурду: якщо в Києві розраховують нашкодити Росії введенням візового режиму, то зашкодять лише мільйонам працюючих у нас українців», – написав Пушков в своєму мікроблозі в Twitter.

Як повідомлялося раніше, 3 жовтня голова Верховної Ради Андрій Парубій на Погоджувальній раді запропонував обговорити можливість введення візового режиму з Росією і розширення санкцій відносно РФ. Він нагадав, що на початку 2016 року внесла в парламент проект постанови про звернення до Кабінету міністрів щодо припинення дії угоди між урядами України та РФ про безвізові поїздки громадян. Пізніше в той же день Парубій спрогнозував, що парламент розгляне питання про введення візового режиму з РФ вже на цій сесії.

Фракції «Народний фронт», «Батьківщина», «Самопоміч» заявляли, що мають намір підтримати ініціативу про введення візового режиму з Росією.

Читайте також: Жителі “ДНР” залишилися без пенсій: бойовики звинувачують хакерів

Джерело

Related Post

facebook