fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Україна
У Росії оцінили шкоду від можливого введення Києвом візового режиму

Пушков вважає, що введення Україною візового режиму з РФ зашкодить “мільйонам працюючих в Росії українців”

Екс-глава міжнародного комітету Держдуми, сенатор Олексій Пушков, коментуючи можливе введення Києвом візового режиму з Росією, заявив, що подібна ініціатива лише зашкодить “мільйонам працюючих у нас українців”.

“Царство абсурду: якщо в Києві розраховують нашкодити Росії введенням візового режиму, то зашкодять лише мільйонам працюючих у нас українців”, – написав Пушков в своєму мікроблозі в Twitter.

Як повідомлялося раніше, 3 жовтня голова Верховної Ради Андрій Парубій на Погоджувальній раді запропонував обговорити можливість введення візового режиму з Росією і розширення санкцій відносно РФ. Він нагадав, що на початку 2016 року внесла в парламент проект постанови про звернення до Кабінету міністрів щодо припинення дії угоди між урядами України та РФ про безвізові поїздки громадян. Пізніше в той же день Парубій спрогнозував, що парламент розгляне питання про введення візового режиму з РФ вже на цій сесії.

Фракції “Народний фронт”, “Батьківщина”, “Самопоміч” заявляли, що мають намір підтримати ініціативу про введення візового режиму з Росією.

Читайте також: Жителі “ДНР” залишилися без пенсій: бойовики звинувачують хакерів

Джерело

Related Post