fbpx
Політика
У Савченко прокоментували її виключення з ПАРЄ

Після виключення з української делегації в Парламентській Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ), народний депутат Надія Савченко і далі планує розповідати світовій громадськості про ситуацію в Україні. Про це заявила в ефірі телеканалу “112 Україна” прес-секретар нардепа Тетяна Проторченко.

Вона повідомила, що наразі Савченко перебуває в Німеччині з робочою поїздкою і після повернення прокоментує своє виключення з делегації в ПАРЄ.

“Наразі Надія перебуває в закордонному відрядженні. Пізніше прокоментує сама. Надія попередньо вже говорила про можливість її виключення з делегації ПАРЄ і пояснювала, що вона не змінить свою позицію і продовжуватиме пояснювати на всіх майданчиках світу, Європи реальний стан речей в Україні щодо війни, корупції, політичної та економічної кризи. Надія на сьогодні перебуває в Німеччині”, – сказала Проторченко.

За її словами, на сьогодні більшість світових політиків запрошують Надію на зустрічі, спілкуються з нею, хочуть через неї дізнатися про ситуацію в Україні.

“Я гадаю, що Надія зможе і надалі доносити цю інформацію всьому світу. Просто питання тепер буде, як виглядатиме Україна. Спочатку всім світом боролися, а сьогодні виключають. Виключають за правду, яку вона говорить”, – зазначає прес-секретар.

Як стало відомо, сьогодні Верховна Рада України підтримала постанову №5572 про виключення народного депутата Надії Савченко зі складу делегації українського парламенту в Парламентській асамблеї Ради Європи.

237 народних депутатів проголосували за постанову про виключення пункту з прийнятого 2015 року постанови, яким Рада вирішила поза квотами обрати Савченко членом постійної делегації українського парламенту в ПАРЄ.

Читайте також: ПОТАП ПОКАЗАВ НАСТЮ КАМЕНСЬКИХ БЕЗ МАКІЯЖУ (ФОТО)

Джерело.

Related Post