fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Світ
У Середземному морі врятували рекордну кількість біженців за день

6,5 тисяч африканців пливли навіть надувними човнами.

У Середземному морі біля Лівійських берегів врятували близько 6,5 тисяч африканських біженців. Як повідомила італійська берегова охорона, з початку року це найбільша партія мігрантів, яку рятували за один день.

Мігранти пливли десятками човнів, деякі були навіть на надувних, наражаючи себе на смертельну небезпеку.

Для їхнього порятунку знадобилось 40 рятувальних місій. Міжнародна організація з міграції оприлюднила у п’ятницю, 26 серпня, інформацію про загальну кількість мігрантів, які допливли до Італії човнами.

Загалом таку небезпечну мандрівку з початку року здійснили близько 105 тисяч осіб, щонайменше 2,726 осіб померли під час поїздки.

А з початку 2014 року до Італії дістались більше 400 тисяч мігрантів з півночі Африки. Як повідомляло ВВС, біженцем є приблизно кожна 113-а людина на планеті, а половина всіх біженців – вихідці з Сирії, Афганістану і Сомалі.

Читайте також:БРИТАНЕЦЬ ВПІЗНАВ У КАТІ ІД СВОГО 13-РІЧНОГО СИНА

Джерело.

Related Post