fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Суспільство
У шкoляpiв з’явитьcя нoвий пpeдмет: на стapшокласникiв чeкає щось нoвe

З нового навчального року на старшокласників чекає новий предмет. Так, тепер у школах вчитимуть фінансовій грамотності. Джерело

“Програма, навчальний посібник та робочий зошит “Фінансова грамотність. Фінанси. Що? Чому? Як? ” були створені в 2019 році.

Вони повністю враховують зміни у фінансовій сфері за останні 5 років.

Так, є блоки про основні права споживачів фінансових послуг, правила безпечної роботи з платіжними картками, криптовалюта, електронні гроші, платіжні інтернет-інструменти тощо”, – повідомляється на сайті Міносвіти.

Читайте таклж: Пoсадка чacнику нa зимy: як прaвильнo доглядaти і кoли сaдити, щоб мaти гaрний урoжай в нacтупному poці

“1 вересня українським школярам буде запропонований курс фінансової грамотності, який не поступається найкращим курсів Європи і США.

Працюючи над цим проектом разом з Міносвіти, ми переслідували мету навчити наступні покоління українців щодо того, як, коли і чому потрібно користуватися фінансовими послугами.

Ми сподіваємося, що цей курс стане основою для реалізації Національної стратегії підвищення фінансової грамотності в Україні”, – підкреслив Роберт Бонд, керівник Проекту USAID Трансформація фінансового сектора.

Related Post