fbpx
Breaking News
Скажу одразу: якщо шпинат і все, що з ним пов’язано – не ваша історія, то вам не сюди. Бо я продовжую з цим вітамінно-зелененьким інгредієнтом експерементувати і родині такі експромти до вподоби! Сьогодні – запашне пюре зі шпинатом і часником. Дуже смакує з відбивними чи котлетками.
Вечірня молитва до Матері Христа Бога нашого: Пресвята Богородице, спаси нас!
Цeй пиріг – просто знахідка для мене. Буває, що треба спекти щось смачненьке до чаю на швидку руку. Цей рецепт – саме такий випадок… Готується пиріг з варенням просто і дійсно швидко
Вона чекала звістки від Назара місяць, другий… Врешті зізналася про вaгiтність батькам. Ті вчинили неймовірну бучу. Мовляв, що подумають про молодшу сестру? Скажуть, така ж пoвiя, як і старша. Як з цим соромом жити?
Недавно я, отримала від життя дуже добру науку. І щоб мої рідні не повторили моєї помилки, цю історію їм уже по кілька разів переказувала. Але ще хочу й перед людьми покаятися, щоб мій грiх мені було прощено
Світ
У сім’ї-рекордсменки із Великобританії з’явилася 19 дитина

Найбагатодітніша родина Великобританії відзначила появу на світ 19-ї дитини. Батьки не виключають, що у них скоро буде 20 нащадків.Про це повідомляє Еxpress.

41-річна Сью Редфорд і її чоловік Ноель назвали новонароджену дівчинку Фібі Віллоу. Багато хто може подумати, що в них так багато дітей, оскільки вони хочуть жити на допомогу. Але батьки успішно поєднують турботу про сім’ю і ведуть бізнес. Вони володіють власною пекарнею. Сім’я пече пироги, які користуються великим попитом у покупців.

Віковий розподіл їхніх дітей вражає – від 27 років до декількох тижнів від народження. Перша дитина народилася, коли Сью було всього лише 14 років. Найчастіше підлітки в такому віці не хочуть ставати батьками й роблять аборт. Але Сью і Ноель вчинили інакше та їх старший син став початком великої родини.

Редфорди 11 років тому придбали житло, де вони всі могли б розміститися. Вони купили колишній будинок інвалідів за 240 тисяч фунтів. Кожен член сім’ї отримав у ньому свою кімнату. Вони витрачають по 300 фунтів на їжу щотижня. Кожна дитина отримує на день народження по 100 фунтів. На Різдво їм дарують від 100 до 150 фунтів.

Батьки кажуть, що керувати багатодітною родиною зовсім не важко. Старші діти доглядають за молодшими й це дуже полегшує життя. У їхньої старшої 22-річної дочки Софі вже народилася третя дитина. Сью і Ноель вже давно стали бабусею і дідусем.

Нагадаємо, найбагатодітнышою мамою в світі вважається перша з двох дружин селянина Шуйського повіту Федора Васильєва. Вона народила 69 дітей. Рекорд встановлений 200 років тому, але його так і не вдалося побити.

Читайте також:ПОДРОБИЦІ ЗНИКНЕННЯ ВАГІТНОЇ ЖІНКИ В КИЄВІ: ДІВЧИНА НІБИТО ВТРАТИЛА СВІДОМІСТЬ, А ПОТІМ ПОВЕРНУЛАСЯ ДОДОМУ НА ТАКСІ

family

fam2

fam1

fam3

 

Джерело.

Related Post