fbpx
Суспільство
У Слов’янську діти голодували в будинку, що вимерзає

У Слов’янську 31-річна жінка пішла з дому, залишивши на п’яного дідуся двох своїх дочок, 2,5 і 5 років. Як розповіли правоохоронці, в будинку не було ні тепла, ні їжі. Поліцейських викликав знайомий сім’ї, якому стало шкода дітей.

“Виїхали на місце події співробітники поліції застали страшну картину: в будинку холодно, речі розкидані, сестрички, 2,5 і 5 років замерзлі, а з їжі тільки печиво, – повідомляє слов’янський відділ поліції. – Поліцейські викликали медиків. На щастя, стан дівчаток задовільний, проте залишити їх з п’яним дідусем в холодній хаті поліцейські не могли”.

Співробітники ювенальної превенції помістили молодшу дівчинку в дитячу лікарню, а старшу – в Центр соціологічної реабілітації. За словами правоохоронців, ця родина перебуває на обліку як така, що опинилася в складних життєвих обставинах.

“Жінку неодноразово попереджали, що в разі невиконання батьківських обов’язків вона буде позбавлена материнських прав. Також у жінки є старший син, хлопчик вчиться і живе в інтернаті”, – зазначили правоохоронці.

Тепер же співробітники поліції встановлюють місцезнаходження жінки. Вона буде притягнута до адміністративної відповідальності. Також буде розглядатися питання про те, наскільки безпечно дітям проживати з мамою.

Читайте також: ПІД КИЄВОМ ВИКРАЛИ ХЛОПЦЯ І ЗМУСИЛИ КОПАТИ СОБІ МОГИЛУ

Джерело.

Related Post

facebook