fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Курйози
У США мільйонер одружився зі своєю онучкою, не підозрюючи спорідненості

24-річна внучка і 68-річний дідусь лише через три місяці після весілля дізналися про свої родинні зв’язки, проте розлучатися не збираються

68-річний американський мільйонер через сайт знайомств познайомився з дівчиною і згодом одружився з нею, не підозрюючи, що це його внучка, повідомляє The Mirror.

Повідомляється, що пара познайомилася на сайті знайомств для літніх чоловіків. Як говорить сам мільйонер, він відчув дивну почуття, коли побачив фото 24-річної дівчини, але ніяк не міг зрозуміти, з чим це пов’язано.

Видання зазначає, що пара дізналася про свої родинні зв’язки лише через три місяці, і то зовсім випадково. Так, дівчина в їх спільному домі переглядала старий фотоальбом, в якому на одному з фото побачила свого батька. Як з’ясувалося пізніше, її чоловік/дідусь після розлучення давно не контактував з сім’єю, тому вона і не могла його бачити раніше.

До вступу в шлюб вони практично не обговорювали своїх родичів. Слід додати, що, незважаючи ні на що, пара планує залишитися разом.

Джерело

Related Post