fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Світ
У США наречену відвів до вівтаря чоловік з серцем її вбитого батька (відео)

Наречена сама попросила Артура Томаса про це, хоча до весілля вони жодного разу не зустрічалися, повідомляє Informing.

Відомо, що батька дівчини вбили 10 років тому. Коли він повертався з роботи, на нього напав підліток, який пограбував чоловіка і вистрілив йому в обличчя.

Мешканку американської Пенсільванії Джені Степіен до вівтаря проводив чоловік, якому пересадили серце її батька.

Врятувати потерпілого не вдалося, а сім’я прийняла рішення віддати його органи для пересадки нужденним людям.

Таким чином, серце вбитого Степіена дісталося Артуру Томасу з Нью-Джерсі. Донорське серце врятувало чоловікові життя, оскільки на той час, коли серце знайшлося, він знаходився між життям і смертю.

Зворушливе відео, як в церкві міста Сіуссвейла наречену веде до вівтаря чоловік з серцем її батька, було опубліковано в Мережі.

Тепер дві сім’ї, яких об’єднує спільне серце, домовилися підтримувати зв’язок.

Читайте також: “ТАКЕ БУВАЄ ЛИШЕ В ФІЛЬМАХ”: У США ПОДРУЖЖЯ ПОМЕРЛО В ОДИН ДЕНЬ ПІСЛЯ 58 РОКІВ ШЛЮБУ

Джерело.

Related Post