fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Світ
У США протестували проти концертів російського піаніста, який підтримав анексію Криму

У червні 2017 року акціями протесту планують зустріти радянського і російського диригента Володимира Співакова.

У США – Бостоні та Нью-Йорку – пройшли акції протесту біля концертних залів, де виступав російський піаніст Денис Мацуєв, повідомляє “Радіо Свобода”.

Згідно з повідомленням, у Нью-Йорку група активістів Signerbusters пікетувала Карнегі Холл, а в Бостоні група Arts Against Aggression у консерваторії провела інсталяцію Putin&Matsuev house of horrors в стилістиці Хеллоуїна.
Організатори заявили, що хочуть поставити перед американськими концертними організаціями питання етичності подальшого співробітництва з російськими діячами мистецтва, які “підтримують агресивний і репресивний режим президента Володимира Путіна”.

За словами учасників акції, кілька глядачів, які прийшли на концерт, вирішили не ходити на виступ.
Примітно, що в червні 2017 року акціями протесту активісти планують зустріти радянського і російського диригента Володимира Співакова.

У березні 2014 року після російської анексії Криму більше 80 російських діячів культури підписали колективний лист “на підтримку позиції президента Володимира Путіна щодо України і Криму”. Лист серед інших підписали Мацуєв і Співаков. На сьогодні під листом стоїть понад 500 підписів.

Читайте також: ЖЕБРІВСЬКИЙ РОЗПОВІВ ІНОЗЕМЦЯМ ПРАВДУ ПРО “СПОКОНВІЧНО РОСІЙСЬКИЙ” КРИМ

Джерело.

Related Post