fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Світ
У США розповіли, коли Крим повернеться в Україну

Відносно Росії необхідно дотримуватися жорсткої позиції і зберегти все санкції проти Кремля, вважає представник Держдепартаменту США.

У найближчі роки окупований Крим навряд чи вдасться повернути Україні. Таку думку висловив координатор Держдепартаменту США з питань санкцій політики проти Росії Деніел Фрід.

За його словами, одним з найбільш суперечливих і важких для вирішення питань є окупація Криму Росією. “У середньостроковій перспективі неможливо знову приєднати Крим до України. На це буде потрібно набагато більше часу”, – припускає він.

На думку Фріда, щодо Росії необхідно дотримуватися жорсткої позиції і зберегти все санкції проти Кремля, які введені в зв’язку з його діями в Україні. “Без санкцій проти Росії і з розділеним Заходом, який не заперечує Путіну, ситуація в Україні могла б бути значно гірше”, – зазначив він.

Як повідомлялося, 16 березня 2014 року за військової та політичної підтримки РФ в Криму відбувся неконституційний і не визнаний світом референдум про самовизначення Криму. За даними голови так званої “республіканської комісії з проведення референдуму Михайла Малишева, 1 млн 233 тис. осіб, або 96,77% взяли участь в “голосуванні”, висловилися за приєднання Криму до Росії.

18 березня в Кремлі було підписано так званий “договір” про прийняття до складу РФ Криму і Севастополя. Документ підписали президент РФ Володимир Путін і нелегітимний прем’єр-міністр Криму Сергій Аксьонов, голова розпущеного Верховною Радою України парламенту АРК Володимир Константинов, а також “уповноважений представник міста Севастополь Олексій Чалий.

27 березня 2014 року Генасамблея ООН прийняла резолюцію, якою не визнається проведений 16 березня референдум в Криму про відділення від України і подальшої анексії півострова Росією. У резолюції A / 68L.39 “Територіальна цілісність України” зазначається, зокрема, що референдум в Криму “не має сили і не може бути основою для зміни статусу Автономної Республіки Крим або міста Севастополя”.

За резолюцію проголосували 100 членів Генасамблеї, 58 утрималися, а 11 проголосували проти. Проти голосували: Російська Федерація, Білорусь, Зімбабве, Венесуела, Сирія, Болівія, Вірменія, Північна Корея, Куба, Нікарагуа, Судан.

Читайте також: СИНОПТИКИ РОЗПОВІЛИ, ЯКОЮ БУДЕ ПОГОДА НА ПОЧАТКУ ТИЖНЯ

Джерело.

Related Post