fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Авто
У столиці лише 164 таксисти мають ліцензію

У Києві ліцензію на перевезення пасажирів має всього 164 водія таксі.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко на презентації сервісу Uber в Києві, коментуючи очікувані податкові надходження від Uber, пише “Економічна правда“.

Він наголосив, що ліцензованими водіями таксі було сплачено 26 тисяч гривень податків до місцевого бюджету.

За словами Кличка, такий же зріз буде зроблений через рік з метою перевірки, наскільки зросла сума податкових надходжень з урахуванням появи нового сервісу.

Зазначимо, Мінінфраструктури інформує про те, що в таксомоторних перевезеннях в Україні задіяно близько 200 тис осіб, а грошовий оборот досягає 20 млрд грн на рік. При цьому 80-90% водіїв працюють без ліцензій і не платять податки.

Нагадаємо, сьогодні, 30 червня, Uber офіційно запрацював в Україні. Мінімальний тариф на послуги таксі Uber в Києві складе від 40 гривень.

Раніше повідомлялось, у столичних служб таксі діє мінімальний тариф на перевезення пасажирів. 35 грн коштує подача автомобіля, 3 грн — кожен кілометр містом. Однак водії відмовляються їхати, якщо вартість замовлення менша за 50 грн.

 

Джерело

Related Post