fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Суспільство
У Тернопільській області мати більше двох років ховала від людей сина-підлітка

У Тернопільській області з більш ніж дворічної ізоляції звільнили 14-річного хлопця, який став заручником власної матері.

“У вересні 2014 року жителька райцентру Заліщики прийшла в школу, де навчався її син, попросила віддати документи, мотивуючи тим, що вони виїжджають за кордон. З тих пір життя цілком нормальної дитини на 2,5 року кардинально змінилося.

Хлопця мати кожен день лякала розповідями, що люди навколо погані, що серед них перебувати небезпечно, що всі бажають йому тільки зла”, – повідомляє тернопільська поліція.

Жінка постійно уникала контактів з поліцією, і тоді правоохоронці підготували ордер на примусовий огляд будинку, в якому перебувала дитина.

Умови, в яких жив хлопець, були задовільними, але підліток без вказівки матері не робив ніяких рухів, не говорив ні слова. Дитина виглядала виснаженою і навіть не могла довго стояти на ногах.

Зараз хлопець знаходиться в Тернопільському притулку для неповнолітніх, де повинен пройти медичне обстеження, з ним поспілкуються психологи. Слідчі також наполягають на вивченні психічного стану матері.

Читайте також: У ЗАПОРІЖЖІ ЧОЛОВІК ВЧИНИВ НАРУГУ НАД 77-РІЧНОЮ ЖІНКОЮ

Джерело.

Related Post