fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Україна
У тіні реально ховається ще один бюджет України, – політолог

Бюджет на 2017 рік складений професійно, але має приховані ризики.

Про це розповів політолог Віктор Таран, повідомляє Гордон.

За його словами, проблеми з наповненням можуть виникнути, якщо депутати не приймуть закон про спецконфіскацію і зміни до Податкового кодексу.

“Якщо в парламенті переможуть популізм і політиканство і не приймуть деяких законів – не з’явиться дохідна база, на яку розраховував Кабмін при формуванні бюджету. У ньому буде прихований дефіцит”,– вважає він.

Він зазначив, що до бюджету-2017, депутати вже подали правок на 411 мільярди гривень.

За його словами, ключовими для успішного виконання бюджету є три закони. Особливо важливо прийняти зміни до Податкового кодексу.

“Фішка в тому, що гроші в країні є. Але їх неправильно адмініструють, і вони йдуть в тінь. На цьому живе податкова міліція, фіскальна служба та інші. Реально ховається ще один бюджет країни”,– додав експерт.

На думку Тарана, другий важливий для виконання бюджету – законопроект про спецконфіскації, який може залучити понад 40 млрд грн.

Читайте також: НА УКРАЇНСЬКОМУ РИНКУ Б/В АВТО З’ЯВИВСЯ НОВИЙ ЛІДЕР

Також він вважає, що парламенту необхідно якомога швидше прийняти законопроект про створення дорожнього фонду.

Джерело.

Related Post