fbpx
Події
У центрі Москви чоловік взяв заручників і погрожує підірвати банк (відео)

На шиї невідомого закріплена коробка з проводами, він погрожує підірвати себе

Чоловік погрожує підірвати себе у відділенні одного з банків у центрі Москви. «Увечері в середу у відділення на Великій Нікітській вулиці в Москві увійшов чоловік, якому на вигляд 50-60 років», – розповіло джерело.

За його словами, на шиї невідомого закріплена коробка з проводами, він погрожує підірвати себе, сказав співрозмовник «Інтерфаксу». За неофіційними даними, йдеться про відділення «Сітібанку».

Ще одне джерело в екстрених службах повідомило «Інтерфаксу», що всередині будівлі банку знаходяться чотири заручники. Пізніше цю інформацію підтвердили в поліції.

Єдиною вимогою загарбника на даний момент стали переговори з поліцією.

Очевидці заявляють, що чоловік весь день просидів на лавці перед відділенням і ставив всім, хто входив і виходив, запитання: «Хто є керуючим у відділенні?», передає канал «Росія 24».

«На місці захоплення будівлі банку працюють слідчі ГСУ СК по Москві»,- повідомила «Інтерфаксу» офіційний представник столичного главку СКР Юлія Іванова.

Також повідомляється, що в банк зайшов парламентер.

Рух на Великій Нікітській вулиці, де розташований банк, перекрито. Об’їхати цю ділянку можна по Малому Кисловському, Леонтьєвському і Калашному провулках.

Читайте також: Кремль готується «відкусити» Південь та Схід України

Джерело

Related Post

facebook