fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Події
У Туреччині почалися криваві зіткнення: загинули понад 40 осіб

Курди напали на військових.

У Туреччині загинули 11 військових урядової армії в результаті зіткнень з членами Робочої партії Курдистану (РПК) в східній провінції Ван, а також в південно-східній провінції Мардін, передає“Сіньхуа”.

Відзначається, що троє військових загинули при нападі на військовий блокпост в Даргечит, провінція Ван.

Ще вісім турецьких солдатів були вбиті в ході зіткнень в передгір’ї провінції Мардін.

У свою чергу турецька армія знищила 33 членів РПК, ще 30 отримали різні поранення.

Читайте також:ВІДПОЧИНОК У ТУРЕЧЧИНІ ПІСЛЯ СПРОБИ ПЕРЕВОРОТУ: НАСКІЛЬКИ БЕЗПЕЧНОЮ БУДЕ ВІДПУСТКА

Джерело.

Related Post