fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Суспільство
У вінницькій школі вчитель змушувала дітей молитися, хреститися на уроках

Батьки обурені такою методикою.

Замість підручників – Біблія. У Вінниці батьки п’ятикласників згуртувалися проти вчительки української мови. Кажуть, педагог змушує дітей молитися, хреститися і запалювати церковні свічки прямо в класі. Нібито – так вони краще засвоюють матеріал. А самі школярі тепер бояться відвідувати уроки.

Нова вчителька української мови на першому уроці шокувала дітей. Для Іванки навчальний рік перетворився у справжнє випробування.

“Я злякалася. Вона каже – ті, хто не хоче молитися, просто встаньте і стійте, а ті, хто хоче – моліться з нами”, – розповідає Іванка Мілько, учениця.

Учні бояться ходити на уроки, а батьки обурюються. Мовляв, не має права педагог змушувати дітей молитися.

Шкільний психолог на боці батьків.

“Ця ситуація може бути стресовою. Можуть бути сльози, може бути замкнутість, може бути небажання навіть йти в школу. Будь-яка дитяча травма може мати наслідки у дорослому житті”, – сказала Людмила Назарова, психолог.

Таміла Очеретна стверджує: все, що робить на уроках, виключно заради блага учнів.

“Абсолютно ніхто нікого не змушував, це неправда. Коли людина починає позіхати, пускається енергія негативу, ліні. Я кажу, і ви знаєте, ось візьміть, будь ласка, зверніть на це увагу і цього не робіть. Потім у вас йдуть наступні уроки, і вам буде дуже важко”, – виправдовується Таміла Очеретна, вчитель української мови та літератури.

Директор школи не заперечує, що знає про особливості роботи педагога Очеретної. Цю методику вона практикує з минулого навчального року. До цього за 26 років у школі – претензій не було.

“Був у курсі частково. Вона зараз може піти просто, між нами кажучи, на лікарняний і поки вона не вийде з лікарняного – питання не буде вирішено, от і все”, – уточнив Володимир Крамар, директор вінницької школи №34.

Батьки поскаржилися чиновникам з міського департаменту освіти. Вчительку відсторонили від викладання у 5-му класі. Поки вивчають всі скарги батьків. Але інші діти будуть відвідувати її уроки. Щоправда вже без свічок і молитов під час занять.

“Ми ставимо нового викладача, і викладач продовжує працювати. Більше того, адміністрація закладу долучається до цього класу, і вони здійснюють контроль з боку адміністрації, як відбувається надалі навчання”, – запевнив Юрій Єрмаков, начальник відділу загальної і середньої освіти департаменту освіти Вінницької міськради.

Батьки все одно не задоволені – вимагають звільнити викладача. І вже готують скаргу до прокуратури.

Читайте також: Малюк став свідком героїнового передозування батьків (фото)

Джерело

Related Post