fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Україна
У водоймах Харківської області – небезпечна хвороба

У Харківській області лякають підвищеним ризиком зараження лептоспірозом – важким бактеріальним захворюванням, яке може вражати печінку, нирки, судини і ЦНС.

Як розповіла заввідділенням особливо небезпечних інфекцій Харківської обласної лабораторного центру Анна Сухорукова, лептоспіроз активізується влітку і восени, а його переносники – дрібні гризуни і сірі щурі. Проникає він через порізи або рани під час купання у воді і заковтування при пірнанні.

В області зареєстрували 22 природних вогнища хвороби, в які потрапили 76 населених пунктів в 23 районах області. Вогнища охоплюють річки Сіверський Донець, Мжу, Лопань, Оскол, Уди і Орель, Печенізьке водосховище.

Читайте також: ДЕ ЖИВУТЬ НАЙБАГАТШІ ПЕНСІОНЕРИ В УКРАЇНІ

За даними медиків, в минулому році в області на лептоспіроз захворіли п’ятеро, на щастя, всі вижили. Щоб уникнути зараження, медики радять захищати продукти від гризунів і не використовувати воду з невідомих джерел, а в разі прояву симптомів хвороби – негайно звертатися по медичну допомогу.

Джерело.

Related Post