fbpx
Breaking News
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Цi дами мають осoбливу привaбливiсть: Найзагадковіші жінки наpoджуються лише під цим знаком Зодіаку
Я сaма здивувaлася, кoли в мене на сніданок вийшли ці неймовірно смачні і красиві на вигляд оладки. Тeпер гoтую лише зa цим рeцептом!
15 кращих продуктів проти стресу! Осінь, понеділок, навантаження справ на роботі і вдома, ностальгія за відпусткою – важко перед усім цим вистояти, не потрапивши в лапи стресу. та на допомогу приходить правильна “радісна їжа” – і фігурі не нашкодить, і емоційний перегруз до вас не підпустить!
Суспільство
У якому віці українці звикли одружуватися

Середній шлюбний вік українців і українок, які одружилися в минулому році становить 28,4 року для жінок і 31,1 року для чоловіків.

Про це повідомляє “Доступ до правди”, посилаючись на Державну службу статистики.

В Одеській області середній вік чоловіків, які одружуються, становить 31,8. Одеситки звикли йти під вінець у віці 29,1.

Пізніше всіх пов’язують узами шлюбу себе жителі Запорізької, Донецької та Дніпропетровської області.

Поспішають під вінець в Івано-Франківській і Закарпатській області.

shlyub

Читайте також: ПІД ХАРКОВОМ НЕВІДОМИЙ СТРІЛЯВ З ГРАНАТОМЕТА В БУДИНОК СЕСТРИ НАРДЕПА

Джерело.

Related Post