fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Політика
У Європи відкрилися очі на українську кризу

Європейські політики і наукові діячі більш реалістично оцінюють ситуацію в Україні. Про це заявив експерт Центру громадських відносин Євген Магда, описуючи результати XXVI Економічного форуму в польському місті Криниця-Здруй.

“Важливе спостереження: представники держав Західної Європи оцінюють ситуацію в російсько-українських відносинах помітно більш реалістично, ніж раніше. Але при цьому постановка питання в дискусії далеко не завжди відповідає українським інтересам”, – пише він у статті на сайті Главред.

Магда уточнює, що на цей форум доїхав глава Кабміну Володимир Гройсман, а в минулому році його попередник Арсеній Яценюк проігнорував подію. Нинішньому прем’єр-міністрові довелося нелегко, враховуючи різні висловлювання стосовно України.

“Україні необхідно навчитися відстоювати інтереси, формувати власний порядок денний і не цуратися дискусій про своє майбутнє із зацікавленими опонентами. Увагу світової спільноти до подій в нашій країні необхідно підтримувати і навіть підігрівати”, – радить він.

Читайте також: Порошенко впевнений, що восени Україна отримає безвізовий режим з ЄС

Джерело

Related Post