fbpx
Breaking News
Гороскоп на 20 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Неділя для багатьох буде вдалим днем, а oсь дeяким знaкам треба остeрігатися
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Суспільство
У Житомирі 9-класник входив в банду зухвалих грабіжників

У Житомирі затримали чотирьох осіб, які займаються розбоями та грабежами. Про це повідомляє обласна поліція.

За оперативною інформацією, всього до складу групи входило шестеро осіб.

“У переважній більшості випадків нападники вибирали випадкову жертву на вулиці, орієнтуючись на пристойний одяг і наявність дорогих гаджетів, прикрас або барсеток/сумок”, – пояснили в поліції.

Один з фігурантів – 30-річний чоловік – тільки в січні 2017 звільнився з місць позбавлення волі, де відбував покарання за умисне вбивство батька. Інший його спільник – 18-річний хлопець, раніше судимий за крадіжки і шахрайства. Серед затриманих також виявився учень 9-го класу.

Читайте також: В УКРАЇНІ ХОЧУТЬ ПОБУДУВАТИ НОВУ ДОРОГУ

Джерело.

Related Post