fbpx
Breaking News
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Цi дами мають осoбливу привaбливiсть: Найзагадковіші жінки наpoджуються лише під цим знаком Зодіаку
Я сaма здивувaлася, кoли в мене на сніданок вийшли ці неймовірно смачні і красиві на вигляд оладки. Тeпер гoтую лише зa цим рeцептом!
15 кращих продуктів проти стресу! Осінь, понеділок, навантаження справ на роботі і вдома, ностальгія за відпусткою – важко перед усім цим вистояти, не потрапивши в лапи стресу. та на допомогу приходить правильна “радісна їжа” – і фігурі не нашкодить, і емоційний перегруз до вас не підпустить!
Події
У Житомирі копи влаштували дебош в кафе і погрожували відвідувачам ножем

У центрі Житомира двоє поліцейських влаштували дебош в кафе і погрожували відвідувачам ножем.

Як повідомили напередодні УНІАН у відділі комунікацій Головного управління Національної поліції в Житомирській області, відповідний факт мав місце в одному з кафе в центрі Житомира.

Там також відзначили, що дебош вчинили співробітники поліції з Брусилівського району Житомирської області.

“Подібна поведінка, однозначно, негідну. Було призначено службове розслідування, їх (цих двох поліцейських – УНІАН) були звільнені за дискредитацію правоохоронних органів. Всі матеріали передаються в прокуратуру”, – повідомили у відомстві.

За даними житомирських ЗМІ, зазначений випадок стався в Житомирі увечері 13 грудня в кафе на вулиці Київській, 77.

Там, за версією ЗМІ, двоє нетверезих співробітників поліції порушували громадський порядок і погрожували ножем відвідувачам закладу.

Матеріали щодо звільнених з роботи поліцейських передадуть в прокуратуру. В даний час ці документи туди ще не надійшли, розповіли УНІАН у прес-службі прокуратури Житомирської області.

Читайте також: УКРАЇНЦІВ ПОПЕРЕДИЛИ ПРО СИЛЬНІ МОРОЗИ

Джерело.

Related Post