fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Світ
Учасниці цьогорічного “Євробачення” загрожує рік тюрми

Співачку з Ісландії Свалу Бьйоргвінсдоуттір можуть кинути за грати за забавки з державним прапором.
Дівчина ризикує провести рік у місцях позбавлення волі через свої “пустощі” з національним прапором під час церемонії відкриття “Євробачення-2017”.

Річ у тім, що коли запускали прапори в небо, співачка з Ісландії порушила відразу два правила поведінки з національним прапором.

Як повідомила керівник скаутської організації в Ісландії, яка вважається хранителем національного прапора в країні, дівчина дописала або домалювала до вже наявних символів певні речі, що вже є порушенням.

Крім того, прапор Ісландії можна піднімати лише на флагштоку, а не запускати в небо на повітряних кулях, як це було у випадку представниці Ісландії на червоній доріжці. За таку зухвалу поведінку з державним прапором в Ісландії виписують великий штраф (в кращому випадку), а максимальне покарання – рік в’язниці.

Читайте також: ВИСТУП, ЯКИЙ НЕ ПОКАЗАЛИ НА УКРАЇНСЬКОМУ ТБ, ВИКЛИКАВ СПРАВЖНЮ СЕНСАЦІЮ СЕРЕД ГЛЯДАЧІВ ЄВРОБАЧЕННЯ НА YOUTUBE (ВІДЕО)

Джерело.

Related Post