fbpx
Суспільство
Учені дослідили, скільки має тривати декрет

Кожну жінку турбує питання, чи варто бути в декреті три роки або ж можна скоротити свій заслужений відпочинок. Адже в нашому динамічному світі не кожна жінка може дозволити бути в декреті весь термін.

Учені довели, що добре для мами, добре і для її малюка. Тому абсолютно не має значення, чи будете ви знаходитися з дитиною кожну хвилину або ж займетеся кар’єрою, вона виросте однаково розумною.

Багатьом жінкам знайоме відчуття провини, коли доводиться розриватися між роботою і вихованням дитини. Адже мамам здається, що саме в момент їх відсутності, дитина має особливу потребу в їх уваги та підтримки. Але час відмовитися від почуття провини, адже зовсім не означає, що працююча жінка не може бути чудовою мамою.

Так, учені Лондонського Університету вивчили результати шести різних досліджень, які проводилися протягом сорока років. У дослідженні взяли участь більше 40 000 дітей. На основі цього експерименту науковці дійшли однозначного висновку. Істотної різниці в інтелекті, розвитку і розумових здібностях між дітьми, у яких мами були кілька років поруч, і дітьми, чиї мами заробляли гроші, з першого року їх життя, немає.

Читайте також: Лист директора школи, який варто прочитати всім батькам

Джерело.

Related Post