fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Суспільство
Учені дослідили, скільки має тривати декрет

Кожну жінку турбує питання, чи варто бути в декреті три роки або ж можна скоротити свій заслужений відпочинок. Адже в нашому динамічному світі не кожна жінка може дозволити бути в декреті весь термін.

Учені довели, що добре для мами, добре і для її малюка. Тому абсолютно не має значення, чи будете ви знаходитися з дитиною кожну хвилину або ж займетеся кар’єрою, вона виросте однаково розумною.

Багатьом жінкам знайоме відчуття провини, коли доводиться розриватися між роботою і вихованням дитини. Адже мамам здається, що саме в момент їх відсутності, дитина має особливу потребу в їх уваги та підтримки. Але час відмовитися від почуття провини, адже зовсім не означає, що працююча жінка не може бути чудовою мамою.

Так, учені Лондонського Університету вивчили результати шести різних досліджень, які проводилися протягом сорока років. У дослідженні взяли участь більше 40 000 дітей. На основі цього експерименту науковці дійшли однозначного висновку. Істотної різниці в інтелекті, розвитку і розумових здібностях між дітьми, у яких мами були кілька років поруч, і дітьми, чиї мами заробляли гроші, з першого року їх життя, немає.

Читайте також: Лист директора школи, який варто прочитати всім батькам

Джерело.

Related Post