fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Суспільство
Учені розповіли, скільки кохання потрібно людині для щастя

Психологи з університету Торонто з’ясували, що поширена думка про те, що кількість кохання підвищує рівень щастя людини, помилкова.

Про це пише bagnet.org

Дослідивши особисте життя подружніх пар, фахівці зробили висновок: для щастя людині необхідно займатися кохання один раз на тиждень. У коханні частішому, ніж раз на тиждень, немає нічого поганого, але в той же час це не зробить закоханих набагато щасливішими, кажуть лікарі.

Емі Муіс, автор дослідження, розповіла, що в ході аналізу даних про кількість кохання і рівень щастя пар показники були однаковими у всіх вікових категорій, а також не залежали від того, скільки партнери перебувають у стосунках або шлюбі.

Дослідження зайняло 23 роки і торкнулося 25 тис. чоловік, які описали свої спостереження.

Читайте також: CІМ ПРОДУКТІВ, ЧЕРЕЗ ЯКІ ШКІРА ШВИДКО СТАРІЄ

Джерло.

Related Post