fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Наука
Ученые Великобритании определили основную опасность для нашей планеты

Ученые Гарвардского (США) и Оксфордского (Великобритания) университетов выяснили оставшееся время существования жизни на Земле. Для этого им понадобилось совместное проведение целого ряда сложнейших исследований, результаты которых говорят о том, что жизни на планете Земля осталось существовать примерно шесть миллиардов лет.

Погубит ее Солнце, вокруг которого вращается наш общий дом и которое, проходя очередной этап своего развития, превратится в субгигант  и поглотит Землю.

Ученые определили срок, по истечении которого после Большого взрыва появились планеты, на которых образовались условия для возникновения жизни, а также возраст многих звезд, похожих на наше Солнце. Так, если такие планеты появились через 50 миллионов лет после Большого взрыва, то солнцеподобным звездам осталось существовать не более 10 миллиардов лет, после которых жизнь исчезнет и на планетах, вращающихся вокруг них (если она там есть или возникнет).

Из утверждений ученых следует и то, что жизнь на Земле возникла до того, как на ней образовались комфортные условия для нее, что и послужило толчком для запуска механизмов эволюции.

Источник

Related Post