fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Події
Учительку, яка продала школярку, взяли під варту

23 листопада в Київському райсуді Харкова відбулося судове засідання щодо обрання запобіжного заходу Галині Коваленко. Учителя Люботинської школи-інтернату “Дивосвіт” підозрюють у спробі продажу 13-річної вихованки Ольги Парні. Учительку взяли під варту на 2 місяці із правом внесення застави – понад 400 тис. грн.

Підозрювана свою провину не визнала. За її словами, вона допомагала родині потерпілої, підгодовувала дівчинку в інтернаті.

“Це страшний гріх. Я сама матір. Як би я могла продати дитину. Це ж не річ”, — сказала Коваленко.

За даними kp.ua, родич Ольги Парні винен у смерті доньки Коваленко 13 років тому. А справа проти неї може мати політичний підтекст, бо брала участь у всіх виборах як спостерігач і член виборчої комісії. Обвинувачена також заявила, що не передавала дівчинку покупцеві, а сіла в його машину, щоб під’їхати. Гроші від покупця не брала.

Учительку української мови та літератури затримали 21 листопада при передачі грошей від продажу дитини. Чоловік затриманої, Леонід Коваленко, переконує – дружина не могла заподіяти дівчинці шкоди. Те, що у родині були фінансові проблеми, підтверджує.

Читайте також: ГРИП ПОЧАВ ВБИВАТИ УКРАЇНЦІВ

Джерело.

Related Post