fbpx
Breaking News
Поїхала я у відрядження і хлопцеві про це розповіла. Ну поїхала я значить гроші заробляти, приїхала вранці другого дня, порадувати коханого таким хорошим сюрпризом, заходжу в квартиру, а там мій наречений з якоюсь дівчиною розвaжається. Красива дівка років 20. Сіла я на стільчик, дивлюся на них і мовчу
Доньку колишній чоловік не кинув, трудився на двох роботах, щоб поставити її на ноги. З чуток я знала, що у нього часто змінювалися жінки. Звичайно, мене це зачіпало, адже я все ще його любила і звинувачувала себе за те, що втратила. Але так не могло тривати довго. У мене мало бути своє життя
-Я всім заважаю. Ти тільки не віддавай мене в інтернат, не давай, бабусю, миленька, я тебе благаю. Мама не бере, і тато не хоче, а тобі в лікарню треба, я ж чув, ти мамі говорила, питала, куди мене діти? Може мені краще піти на небеса до ангеликів, бабусю? 
Салат, який я готую кожного разу, як тільки до мене їде дочка з зятем. Він дуже цікавий, оригінальний, а головне, не такий як усі. Рецепт, який вартує вашої уваги!
Хочете здивувати своїх рідних чимось смачненьким? Тоді читайте, записуйте та готуйте на здоров’я! З інгредієнтів вам потрібні лише фарш та картопля. Домочадці, від такої смакоти, будуть в захваті!
Політика
“Удар по кишені”: в Раді готують закон про штрафи за доступ до російських сoцмереж

Українські провайдери продовжують блокувати доступ до заборонених російським соцмережах і інтернет-ресурсів. Але в Україні 5 тис провайдерів і всіх проконтролювати просто неможливо.

Відразу після набуття чинності рішення про блокування російських соцмереж повідомили, що ні указ президента, ні рішення РНБО, ні чинне законодавство не передбачає відповідальності провайдерів за доступ до забороненого контенту.

“Це певний політичний документ, який має на меті дати інструмент провайдерам і громадським організаціям для саморегулювання”, – пояснював держсекретар Мінінформполітики Артем Біденко.

Права і обов’язки провайдерів регулюються законом про телекомунікації. Відповідна ст. 40 закону не передбачає ні відповідальності, ні штрафів за доступ до забороненого контенту. Водночас закон дає право Нацкомісії, що здійснює держрегулювання в сфері зв’язку та інформатизації, встановлювати штрафи для провайдерів.

Чим вона 17 травня наступного дня після набуття чинності президентського указу, власне кажучи, і скористалася. Статті 145 та 148-2 Кодекс України про адміністративні правопорушення (КУпАПП) передбачають відповідальність провайдерів за порушення умов і правил, що регламентують діяльність у сфері телекомунікацій та користування радіочастотним ресурсом.

За це провайдерів можуть оштрафувати на 1700-5100 грн. За порушення порядку та умов надання послуг зв’язку в мережах загального користування – штраф від 850 до 1700 грн.

Однак припинити діяльність недобросовісних провайдерів можна лише за рішенням суду. Більш того, за словами нардепів, навіть якщо закон про телекомунікації та КУпАПП і дає Нацкомісії право штрафувати тих, що провинилися провайдерів, це легко можна оскаржити в суді.

Прямої відповідальності за доступ до забороненого контенту відповідна ст. 40 закону про телекомунікації та КУпАПП не передбачають. Саме тому, за словами нардепа від НФ, члена профільного парламентського комітету з питань свободи слова та інформполітики Сергія Висоцького, потрібно змінювати законодавство.

Як заявив директор департаменту комунікації МВС Артем Шевченко, нардеп від НФ Антон Геращенко працює над таким законопроектом. У БПП також обіцяли підключитися до роботи. Поки парламентарії не розкривають подробиць своїх напрацювань. Але неофіційно натякають, що повинно йтися про штрафи на порядок вище від діючих.

Читайте також: ДІЯТИМЕ РЯД УГОД З ЄВРОСОЮЗОМ І ОКРЕМИМИ КРАЇНАМИ-ЧЛЕНАМИ ЄС, ЯКІ УКРАЇНА ПІДПИСАЛА РАНІШЕ

“Штрафи повинні починатися від 10 тис грн мінімум, а то і більше, – каже “Сегодня” один з українських високопоставлених чиновників. – Але також ми повинні подумати про поправки в закону про авторське право і новий комплексний закон, який би дозволив посилити боротьбу з хакерами.

Після історії з втручанням Росії у американські вибори, постійних російських атак на сайти держструктур (особливо Міноборони, РНБО тощо), в умовах війни ми повинні вжити відповідних заходів”.

У МВС погоджуються, що штрафи для недобросовісних провайдерів потрібно підвищувати в рази і готові через Департамент кіберполіції Нацполіції підключитися до розробки відповідного законопроекту, щоб він був розглянутий хоча б в першому читанні вже до кінця цієї сесії – до 14 липня.

“Думаю, потрібно буде приймати зміни до кількох законодавчих і нормативних актів. Безсумнівно, таку відповідальність за невиконання цього указу президента і рішення РНБО провайдерами потрібно приймати. Тому що при інших обставинах досить складно буде стимулювати цей бізнес діяти в інтересах держави.

Насамперед має йтися про досить високі штрафні санкції. Ніщо так не стимулює будь-якого бізнесмена та й в принципі будь-яку людину, як удар по кишені. Це стара і перевірена істина.

Якщо там вже будуть певні рецидиви, які скажімо так, лежатимуть в площині такого відвертого нехтування і провокаційної спрямованості цих дій, тоді можна передбачати інші форми покарання. Але насамперед, я думаю, має йтися про відповідні штрафні фінансові санкції”, – сказав “Сегодня” радник голови МВС Зорян Шкіряк.

Джерело.

Related Post