Економіка
Україна до початку 2017 року розробить програму відродження авіабудування – Гройсман

Прем’єр-міністр за результатами наради в ДП «Антонов» запевнив представників авіапромисловості в повній підтримці.

Уряд України планує на початку наступного року затвердити програму відродження українського авіабудування. Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України.

Як повідомляється, таке рішення було прийнято за результатами наради щодо стимулювання розвитку українського авіабудування на Державному підприємстві «Антонов» під головуванням прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Над розробкою програми працюватиме робоча група, до складу якої увійдуть представники компаній-виробників, перевізників та уряду.

«Програма потрібна – з дуже чіткими завданнями, хто, що, в які терміни повинен зробити: які літаки ми будуємо, що ми повинні зробити в сертифікації, в освіті, технічної модернізації, для режиму оподаткування, для розвитку внутрішньої авіації – це повинна бути програма, де кожен візьме на себе відповідальність», – зазначив Гройсман.

Глава уряду зазначив, що програма відродження українського авіабудування повинна розроблятися на середньострокову перспективу, бути конкретною і включати два елементи: програму розвитку галузі невійськових літаків і окремо військової авіації.

При цьому він підкреслив, що після розробки програми будуть визначені необхідні фінансові інструменти.

«Мене не лякає, що ми не передбачили поки що ресурсу в Державному бюджеті на 2017 рік. Як тільки ми визначимо, яка у нас є потреба, ми зможемо вийти з окремими ініціативами до парламенту, наприклад, в лютому, щодо необхідних змін, якщо вони будуть необхідні, до Державного бюджету», – зазначив Гройсман.

Також прем’єр заявив, що представники авіапромисловості отримають повну урядову підтримку і координацію. «Так ми зможемо вийти на прогнозовану роботу і досягти результату», – резюмував Гройсман.

Читайте також: КЛІМКІН ПРИВІДКРИВ ЗАВІСУ “НОРМАНДСЬКИХ ПЕРЕГОВОРІВ”, ЩО ПОЧАЛИСЯ

Джерело.

Related Post

facebook