fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Україна
Україна готова швидко прогнати окупантів із Донбасу

Щоденні втрати українських бійців на Донбасі стали нормою ведення війни з Росією. Однак, якщо б українське командування військами дало наказ перейти до активної фази наступальних дій – ворога можна було б швидко прогнати з окупованих територій. Відтак, пасивна тактика стримування аргесора на сьогодні є одним із найгірших військових маневрів, які застосовують на сході й вимірюється вона смертями українських бійців.

На думку директора Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння Валентина Бадрака, на військові атаки ворога доцільно відповідати жорстко й своєчасно, а також слід негайно припинити тактику пасивного ведення війни.

Читайте також: Савченко очолила новий мітинг (ФОТО)

“Україна стоїть перед вибором – або ховати в день по 3-5 бійців, або показати супротивнику, що будь-яка його активність буде покарана. Росія використовує пасивність України й намагається вразити якомога більше особового складу українських військ. Її мета – домогтися погіршення морально-психологічного стану українських сил оборони та розвинути в них недовіру до центральної влади. Єдина можливість протистояти цьому – ведення активної оборони”, – повідомив Бадрак під час інтерв’ю виданню “Фокус”.

На думку експерта, кожній новій атаці ворога потрібно давати адекватну відсіч і всі можливості для цього в України є.

Джерело

Related Post