fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Політика
Україна і Польща уклали військову угоду

Як зазначається, метою документа є створення договірно-правової бази для розвитку співпраці між сторонами в оборонній сфері на принципах взаємності.

За підсумками переговорів делегацій під головуванням президентів України і Польщі Петра Порошенка і Анджея Дуди відбулося підписання угоди про співпрацю у сфері оборони. Про це повідомляє прес-служба Адміністрації президента.

“Документ підписали міністр оборони України Степан Полторак і міністр національної оборони Польщі Антоній Мацеревич. Генеральна угода між урядами України та Польщі про співробітництво в сфері оборони розроблено Міноборони відповідно до Закону України “Про міжнародні договори України” з ініціативи польської сторони”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, метою документа є створення договірно-правової бази для розвитку співпраці між сторонами в оборонній сфері на принципах взаємності.

Зокрема, Угода створює правові підстави для розширення українсько-польської співпраці в оборонній галузі,в тому числі за напрямками:

  • військовий зв’язок та інформаційні системи;
  • проведення науково-дослідних робіт для потреб збройних сил;
  • оборонна політика і планування;
  • логістичне забезпечення збройних сил;
  • проведення військових інженерно-технічних робіт;
  • військова інфраструктура;
  • розробка, модернізація, виготовлення і постачання оборонного устаткування, співпраця в сфері оборонної промисловості;
  • операції сил спеціального призначення;
  • інші напрямки співробітництва за взаємною згодою сторін.

Раніше Анджей Дуда заявив, що українцям і полякам потрібно шукати порозуміння, але робити це потрібно на фоні визнання історичної правди.

Читайте також: УКРАЇНСЬКИЙ БОГАТИР ПОТРАПИВ НА ОПЕРАЦІЙНИЙ СТІЛ

Джерело.

Related Post