fbpx
Breaking News
Не знаю, як ви, а я так любила в дитинстві ці молочні коржики! Нехитрі наче ласощі, але яке дарували задоволення! І от знайшла той самий рецепт, просто спитавши у бабусі-сусідки, що працювала колись у їдальні. Робити їх виявилося легко, а скільки радості для дітей і всієї родини!
В 52 дасть фору юним! Руда талановита красуня-австралійка  знялася у відвертій фотосесії для спецвидання американського глянцю і натякнула на продовження мега-успішного серіалу з її участю.
Прислухаємося і беремо собі: 6 звичок довгожителів, про які наче і знаємо, але…
Притча якщо не про кожного, то про багатьох з нас. Бо інколи майже всі ми так робимо: бачимо і шукаємо не ті глечики…
Вони повинні відчути, що за них моляться: привітання українським захисникам від неймовірної актриси і людини, яка постійно особисто відвідує наших воїнів на передовій.
Економіка
Україна має намір домовитися з Європою про масштабний транзит газу на 10 років

Під час тристоронніх переговорів Україна має намір домовлятися з Європою і Росією на 10-річний контракт на транзит природного газу в обсягах до 90 млрд куб. м на рік в той час, як “Нафтогаз” прогнозує збільшення транзиту газу в 2019.

Про це в ході брифінгу заявив міністр енергетики та захисту навколишнього середовища Олексій Оржель. Джерело 

“У нас є позиція, яку озвучив віце-президент Європейської комісії з Енергетичного союзу Марош Шефрович. Там були названі певні обсяги і терміни. Ми повністю підтримуємо позицію, ви, напевно, чули 60 + 10 і 60 +30 на 10 років. Тому ми будемо підтримувати в переговорах цю позицію “, – сказав він.

Шефрович заявив, що переговори щодо транзиту газу пройдуть 19 вересня.

Тим часом Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” планує збільшити імпорт природного газу на 18,1%, або на 1,266 млрд куб. м до 8,266 млрд. куб. м у 2019 році порівняно з 2018 роком.

В той же час “Нафтогаз” готовий скоротити позовні вимоги до “Газпрому” з 12 млрд доларів до 2 млрд доларів у разі укладення довгострокового контракту з транзиту газу через територію України.

Related Post