fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Політика
Україна направила ноту протесту через візит Путіна до Криму

МЗС України висловило рішучий протест у зв’язку з візитом Володимира Путіна на територію Криму.

Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест Міністерству закордонних справ Російської Федерації у зв’язку з черговим неузгодженим з Україною візитом президента Росії Володимира Путіна на тимчасово окуповану РФ територію України – до Автономної Республіки Крим. Про це повідомляє прес-служба МЗС України.

“Міністерство закордонних справ України неодноразово звертало увагу на неприпустимість неузгоджених з Україною перебувань російських посадових осіб на суверенній території нашої держави в її міжнародно визнаних кордонах, яка включає Автономну Республіку Крим та м.Севастополь”, – йдеться в повідомленні.

МЗС зазначає, що українська сторона розглядає цей та інші подібні так звані “візити” керівництва РФ як подальші спроби легітимізації незаконного анексії АР Крим та м.Севастополь, які вже привели до економічних, соціальних і гуманітарних проблем на півострові, а також демонстративне ігнорування Росією норм міжнародного права.

Також в повідомленні зазначається, що російському зовнішньополітичному відомству направлена відповідна нота протесту.

Раніше повідомлялося, що російський президент Володимир Путін прилетів до Криму.

Читайте також: ПОЛТОРАК ВКАЗАВ В Е-ДЕКЛАРАЦІЇ БІЛЬШЕ МІЛЬЙОНА І ТРЕТИНУ КВАРТИРИ

Джерело.

Related Post