fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Україна
Україна підпише з Канадою угоду про співпрацю в сфері безпеки

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо.

Про це повідомляє прес-служба Адміністрації президента.

“Лідери двох держав обговорили низку питань двостороннього порядку денного: домовилися про підписання найближчим часом угоди про співпрацю в галузі безпеки та обговорили умови для активізації діалогу щодо лібералізації візового режиму між Україною і Канадою”, – мовиться в повідомленні.

Читайте також: ЯЦЕНЮК ПРО ВІЗОВИЙ РЕЖИМ З РОСІЄЮ: НАСТАВ ЧАС РІЗАТИ

Порошенко запропонував Трюдо синхронно ратифікувати угоду про зону вільної торгівлі, яка була підписана під час візиту прем’єра Канади в Україну 11-12 липня.

Глава Української держави також розповів Трюдо про ситуацію на Донбасі та висловив сподівання, що санкційна політика Канади щодо РФ буде збережена.

До слова, Україна намагатиметься з мінімальними втратами для українців вийти з низки угод в рамках СНД, які непотрібні державі.

Джерело.

Related Post