fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Україна
Україна повертає собі позиції ракетної держави – Турчинов

Секретар РНБО нагадав, що українські фахівці працювали над модернізацією першого ступеня ракети-носія Antares.

Україна повертає собі позиції ракетного держави, швидкими темпами відновлюючи стратегічні позиції в ракетобудуванні. Про це заявив секретар РНБО Олександр Турчинов.

“Ми створюємо сучасні військово-ракетні комплекси як для захисту нашої держави, так і найсучасніші ракетні системи для освоєння мирного космосу”, – сказав він,

“Кілька тижнів тому ми звітували про успішні пуски українських ракет на військовому полігоні, а вже сьогодні, 18 жовтня, о 2:45 за київським часом з острова Воллопс (штат Вірджинія, США) відбувся успішний пуск модернізованої ракети-носія середнього класу Antares-230 з транспортним космічним кораблем Cygnus”, – додав він.

Олександр Турчинов нагадав, що головним розробником ракети-носія є американська компанія Orbital АТК, а основну конструкцію першого ступеня створили вітчизняні підприємства космічної галузі КБ “Південне” ім. М.К. Янгеля та ВО “Південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова” в кооперації з підприємствами “Хартрон-АРКОС”, “Хартрон-ЮКОМ”, “ЧЕЗАРА”, “РАПІД” та інші.

“Останні півтора року українські фахівці працювали над модернізацією першого ступеня ракети-носія Antares, адаптуючи її до нового двигуну. Рішення про заміну російського двигуна, який раніше використовувався в ракеті, було прийнято в 2014 році, після того як ракета-носій через проблеми з російським двигуном вибухнула в лічені секунди після старту. Перед українськими фахівцями-ракетниками стояла унікальна завдання: в найкоротші терміни забезпечити адаптацію нового двигуна до ракети, спроектованої під зовсім інший двигун. І їм вдалося! Зараз зміни в конструкції ракети-носія дозволили істотно підвищити її енергетичні можливості та економічну ефективність”.

Читайте також: У ФРАНЦІЇ НАЗВАЛИ ЧАС І МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ “НОРМАНДСЬКОЇ ЧЕТВІРКИ”

Джерело.

 

Related Post